Akcie

Žiadne akciové produkty

Výrobcovia

Reklama

Odber noviniek

Canon ImagePROGRAF iPF-510 (A2 - 17")

Canon ImagePROGRAF iPF-510 (A2 - 17")
 • Ostrejšie, tenšie čiary a vysoká intenzita čiernej farby
 • Vynikajúce grafické spracovanie, živé farby
 • Bezokrajová tlač
 • Vysoké rýchlosti tlače
 • Kompatibilita s HPGL/2 a HP-RTL
 • Aplikácia na tvorbu plagátov PosterArtist Lite
 • Prídavný modul tlače pre balík MS Office
 • Viac detailov  Cenová ponuka na vyžiadanie

  Výnimočná kvalita tlače
  Vytvárajte pútavé výstupy s rozlíšením 2 400 x 1 200 dpi. Model iPF510 obsahuje systém 5-farebného pigmentového/farbivového reaktívneho atramentu, ktorý prináša ostrejšie, tenšie čiary a živý farebný výstup. Systém reaktívneho atramentu zvyšuje kvalitu výtlačkov zaistením, že bude dochádzať k zníženému rozpíjaniu a že bude zaručená pevná konzistencia obrazu, čím sa budú tvoriť výstupy s vyššou presnosťou a ostrosťou - nech sú akokoľvek zložité.

  Vysoko produktívne
  Model iPF510 ponúka vysokorýchlostnú tlač výtlačkov formátu A2 iba za 21 sekúnd (v rýchlom režime). Technológia bezokrajovej tlače od spoločnosti Canon zachováva vašu vyššiu produktivitu, pretože off-line orezávanie nie je potrebné - čím šetrí váš čas a peniaze. Aj keď z pohľadu dizajnu sa javí ako veľmi kompaktné, zariadenie iPF510 tiež zahŕňa 4 dráhy pre médiá - valec, kazetu a dva manuálne podávače.

  Ekonomická tlač
  Model iPF510 vám môže pomôcť znížiť vaše náklady vďaka vysokorýchlostnej, ekonomickej tlači pomocou režimu ekonomickej tlače, ktorý znižuje spotrebu atramentu.

  Jednoduchá obsluha
  Veľké množstvo funkcií zaisťuje jednoduchú obsluhu modelu iPF510. Veľký, jasný a ľahko použiteľný prevádzkový panel LCD poskytuje jednoduchý prístup k sofistikovaným funkciám. Ovládač tlačiarne je možné prispôsobiť vašej úrovni skúseností, tlač sa ovláda z prednej strany tlačiarne a vkladanie zvitkového papiera a atramentovej kazety je jednoduché.

  Ideálne pre špecializované aplikácie CAD
  Model iPF510, ktorý sme navrhli tak, aby poskytoval kvalitné renderovanie čiar a produktivitu potrebnú pre špecializované používanie systému CAD, ponúka plnú podporu pre špecializované formáty súborov CAD HP-GL/2, formáty súborov HP RTL a poskytuje aj ovládač HDI pre systém Windows.

  Vytvárajte profesionálne plagáty a ďalšie produkty
  S pomocou skvelého softvéru PosterArtist Lite od spoločnosti Canon, ktorý sa dodáva spolu s modelom iPF510, navrhujte plagáty ako profesionál bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností. Len v štyroch jednoduchých krokoch dokážete pomocou množstva šablón, bezplatných obrázkov s vysokým rozlíšením a klipartov vytvoriť plagáty, pútače a tabule s profesionálnym vzhľadom. Pribalený je aj prídavný modul tlače pre balík MS Office (Word, Excel a Powerpoint) – vďaka nemu je tlač z vašich obľúbených aplikácií jednoduchá. Aplikácia Digital Photo Front Access vám umožňuje importovanie digitálnych fotografií a ich úpravu predtým, ako ich vložíte do vašich návrhov plagátov.

   zariadenie,
   sada cartridgí (6x, 5 farieb),
   tlačová hlava (1x),
   USB 2.0 a Ethernet,
   kazeta 250 listov,
   tlač.jazyk Canon GARO, HP-GL/2 a HP-RTL

  © 2010 Kontura Slovakia s.r.o.