Akcie

Žiadne akciové produkty

Výrobcovia

Reklama

Odber noviniek

Canon ImagePROGRAF iPF-5100 (A2 - 17")

Canon ImagePROGRAF iPF-5100 (A2 - 17")

- farebná veľkoformátová tlačiareň
- maximálna šírka: A2/17"/432mm
- 2 tlačové hlavy, šírka 1"
- 12 farieb pigmentového atramentu
- veľkosť atr. kvapky: 4 pl
- rozlíšenie farebnej tlače 2400x1200 dpi
- rýchlosť far. tlače form. A2 v režime Draft-41s

Viac detailovCenová ponuka na vyžiadanie

Vlastnosti

Bezokrajové lesklé výtlačky formátu A2 za menej ako 2 minúty.
12-farebné atramenty odolné voči svetlu pre vysoký farebný rozsah
Vysoko efektívny pracovný tok so 4 dráhami pre médiá
Intuitívny softvér jednoduchý na používanie
Viac farieb pri menšom objeme spotrebovaného atramentu zaručuje skvelú investíciu
 
 
Ďalšie informácie
 
Pripravte sa na výnimočné výtlačky formátu A2 s použitím 12-farebného systému pigmentového atramentu. Veľkoformátové tlačové zariadenie iPF5100, ktoré poskytuje impozantne široký farebný rozsah, je vybavené novou technológiou kalibrácie farieb a realizuje rýchle a konzistentné výtlačky, ktoré vždy vedia nadchnúť.

Vynikajúca kvalita

Zariadenie iPF5100 realizuje výtlačky výnimočnej kvality na médiá formátu A2 vďaka jedinečnému 12-farebnému systému pigmentového atramentu LUCIA II spoločnosti Canon s dvomi tlačovými hlavami. Pomocou týchto 12 farieb je možné dosahovať nielen výnimočne široký farebný rozsah; spotrebúvajú tiež menej atramentu v porovnaní s bežnými systémami vďaka zníženej potrebe zmiešavania farieb, čím sa dosiahne zníženie prevádzkových nákladov. Atramenty LUCIA tiež vytvárajú výtlačky s jemným stupňovaním farieb, zníženou zrnitosťou a bronzovaním, aby sa dosahovali výsledky, ktoré sú neustále pôsobivé.

Konzistentné a presné

Zariadenie iPF5100 je vybavené zabudovaným systémom kalibrácie farieb, jednoduchým na používanie, pre dosahovanie vynikajúcich výsledkov bez plytvania času. Okrem zabezpečenia konzistentnosti s rôznymi zariadeniami jedinečná funkcia umožňuje zariadeniu iPF5100 (po kalibrácii) upravovať vstrekovanie atramentu v závislosti od používaného média - čiže nie sú potrebné žiadne externé kalibračné zariadenia. Naviac, úvodný proces kalibrácie netrvá viac ako 10 minút.

Vynikajúca produktivita

Podobne ako všetky ostatné tlačiarne širokého formátu rady imagePROGRAF spoločnosti Canon aj zariadenie iPF5100 využíva dvojhlavovú tlačovú hlavu s vysokou hustotou, ktorá je schopná pojať 30 720 trysiek do tlačových hláv o rozmere len 1 palca. Výsledkom toho sú atramentové kvapôčky o objeme 4 pl (pikoliter), ktoré zaisťujú jemné stupňovanie farieb, výraz vysokej ostrosti a presnosť. Napriek týmto najnáročnejším štandardom výkonnosti tlače je zariadenie iPF5100 schopné realizácie výtlačkov konceptov formátu A2 v čase necelých 41 sekúnd.

3-cestný systém podávania médií poskytuje skutočnú flexibilitu - od plátna po lesklé médiá v rozsahu hrúbky medzi 0,07 mm a 1,5 mm.

Dostupná je široká škála robustných softvérových aplikácií, ktoré zaisťujú, že zariadenie iPF5100 je možné používať v podnikových prostrediach, ako aj v špecializovaných tlačiarenských prostrediach:

- Aplikácia imagePROGRAF Digital Photo Front Access umožňuje úpravu snímkov jednoduchým stlačením tlačidla.
- Zásuvný modul imagePROGRAF Plug-In pre Photoshop umožňuje používateľom exportovať 16-bitové RGB obrázky spracované aplikáciou Adobe Photoshop priamo do tlačiarne imagePROGRAF
- Aplikácia Poster Artist (voliteľná) na tvorbu plagátov vám umožňuje jednoducho vytvárať pútavé plagáty vďaka viac ako 1 000 šablónam a obrázkom.

Jednoduchosť obsluhy

Zariadenie iPF5100 bolo navrhované so zreteľom na používateľa. Okrem automatickej korekcie zošikmenia veľký LCD displej neustále pripomína spotrebu používaných médií a zostávajúce hladiny v tlačiarni pre zaistenie nepretržitej produktivity prevádzky.

 

vr.sady cartridgov (12x, 12 farieb), tlačovej hlavy (2x), podávača papiera, USB 2.0 a Ethernet

    zariadenie,
    sada cartridgí (12x, 12 farieb),
    tlačová hlava (2x),
    podávač papiera,
    USB 2.0 a Ethernet

© 2010 Kontura Slovakia s.r.o.